fbpx

Kursy ogólne

Nowy Rok Szkolny 2021/2022

-Początek zajęć 20 września 2021-

Kursy językowe ogólne mają na celu poprawę znajomości danego języka w obszarze życia codziennego, a także: podróży, rozrywki, życia społecznego i zainteresowań. Kursy prowadzone są metodą komunikatywną w oparciu o sprawdzone podręczniki na które gwarantujemy rabat 15 – 20%. Poza podręcznikami otrzymują Państwo bezpłatne materiały dodatkowe jak i możliwość bezpłatnych konsultacji z lektorem.

Dzięki sprawdzonym metodom pracy zapewniamy naukę języka w sposób płynny i naturalny z uwzględnieniem wszystkich umiejętności niezbędnych do swobodnego porozumiewania się tj. słuchania, czytania, mówienia oraz pisania. Gramatyka wprowadzana jest czynnie w naturalnych sytuacjach komunikacyjnych.

Przed podjęciem decyzji, do której grupy chcą Państwo dołączyć zapraszamy na bezpłatne: sprawdzenie poziomu (język angielski oraz niemiecki) jak i lekcję próbną.

Kursy ogólne prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1 i chociaż nie przygotowują one do konkretnego egzaminu, mogą Państwo zawsze otrzymać od nas zaświadczenie (również do ZUS) lub certyfikat uczestnictwa w zajęciach.