fbpx

Język niemiecki

Semestr letni od lutego 2021, nowe kursy poziom A1 1 x 3 godziny lekcyjne, poziom B1 2 x 2 godziny lekcyjne tygodniowo

Nie znasz poziomu zaawansowania?

W związku z pandemią Covid-19 w roku szkolnym 2020/2021 zajęcia prowadzone będą stacjonarnie w grupach do 7 osób oraz on-line.

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 18 na bezpłatny test.

Od samego początku oferujemy bogaty wybór kursów języka niemieckiego. Na zajęciach przygotowujemy słuchaczy do certyfikatów telc na różnych poziomach według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Dokładamy wszelkich starań aby rozwinąć umiejętności związane ze słuchaniem, pisaniem oraz mówieniem.

Nauka języka niemieckiego przeznaczona jest dla osób, które widzą w nauce tego języka szanse własnego rozwoju oraz zdobycie kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy zawodowej. Na kursie proponujemy naszym słuchaczom bogatą i aktualną tematykę zajęć bliską zainteresowaniom uczących się. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, również native speakera, na poziomach od A1 do B2.

Zajęcia prowadzimy według schematu

3 godz. – 1 x w tygodniu po 3 godziny lekcyjne
108 godz. lekcyjnych w roku szkolnym

4 godz. – 2 x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne
138 godz. lekcyjnych w roku szkolnym

Poziom zaawansowania językowego Ilość godzin lekcyjnych w tygodniu
A1/A2 Raz w tygodniu – 3 godziny lekcyjne lub dwa spotkania po dwie godziny lekcyjne – łącznie 4 godziny lekcyjne tygodniowo.
B1 Raz w tygodniu – 3 godziny lekcyjne lub dwa spotkania po dwie godziny lekcyjne – łącznie 4 godziny lekcyjne tygodniowo.
B2/B2+ Raz w tygodniu – 3 godziny lekcyjne lub dwa spotkania po dwie godziny lekcyjne – łącznie 4 godziny lekcyjne tygodniowo.