Egzaminy Cambridge


FCE – First Certificate in English – poziom B2
Egzamin ten jest najbardziej popularny w naszym kraju i za granicą. Stworzony z myślą o osobach na poziomie średnio zaawansowanym, egzamin sprawdza umiejętność posługiwania się językiem angielskim zarówno na potrzeby edukacji jak i w życiu codziennym.

CAE – Certificate in Advanced English – poziom C1
Warunkiem koniecznym do zdania egzaminu CAE jest posiadanie bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Egzamin przeznaczony jest dla osób, które pragną rozpocząć pracę lub studia za granicą oraz dla tych, którzy planują karierę zawodową, wymagającą zaawansowanej znajomości języka angielskiego.

CPE – Certificate of Proficiency in English – poziom C2
Jest to egzamin wymagający najwyższego poziomu znajomości jęzka angielskiego, egzamin Proficiency honorowany jest przez wyższe uczelnie w wielu krajach, w tym prawie wszystkie uniwersytety brytyjskie. CPE uznaje też wielu pracodawców na świecie.

BEC Vantage – Business English Certificate Vantage – poziom B2
BEC Higher – Business English Certificate – poziom C1
BEC jest uznawany przez największe firmy na całym świecie. Doskonały dla wszystkich tych, którzy posługują się językiem angielskim w pracy biurowej oraz w kontaktach międzynarodowych.

IELTS – International English Language Testing System
Jest międzynarodowo uznawanym testem oceniającym znajomość języka angielskiego osób, które chcą mieszkać, studiować lub pracować w krajach, gdzie angielski jest językiem komunikacji. Tysiące instytucji edukacyjnych i rządowych, zawodowych w ponad 120 krajach na całym świecie uznaje i stosuje IELTS jako sprawdzian umiejętności komunikowania się
w języku angielskim.TOLES – The Test of Legal English Skills - produkt Global Legal English

Jest egzaminem testującym praktyczną znajomość  języka angielskiego z zakresu prawa na poziomie wyższym średnio-zaawansowanym  zaawansowanym. Oceniana jest znajomość gramatyki i specjalistycznego słownictwa oraz umiejętność tworzenia dokumentów prawniczych takich jak: opinie, listy, kontakty oraz umiejętność przekładania skomplikowanych zagadnień prawniczych na język zrozumiały dla klienta.